Loading...

Zbrojarnia

O zbrojarni

Posiadamy możliwości produkcyjne prętów wszystkich kształtów w zakresie średnic od Ø 6 mm do Ø 32 mm. Nowoczesne wyposażenie parku maszynowego, charakteryzuje się powtarzalnością wymiarów, co pozwala na wykonywanie elementów ciętych, giętych oraz strzemion o dowolnym kształcie. Uwzględniamy także indywidualne projekty naszych klientów, które wykonujemy w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Obecnie miesięczne zdolności produkcyjne naszej zbrojarni sięgają 2 000 ton.

Nasza oferta obejmuje dostawy na miejsce realizacji danego projektu na terenie całego kraju, w maksymalnie krótkim czasie.

Pomimo krótkiego okresu istnienia na rynku, nawiązaliśmy współpracę z największymi firmami budowlanymi w Polsce, ciesząc się ich uznaniem i realizując kolejne zlecenia. W związku z dynamicznym rozwojem, w przyszłym roku planujemy poszerzyć nasz asortyment o konstrukcje stalowe, a także montaż wyprodukowanych elementów na budowach. Wysoki poziom oferowanych usług zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu naszej kadry w branży zbrojeń budowlanych oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.